
Клей для гумових човнів «Човен» 40 мл
21,50 ₴
Мінімальне замовлення — 100 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 240 грн
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- +380 (68) 884-54-80
Клей Човен для гуми 40 мл
Клей «Човен» – один з найпоширеніших і універсальних полихлоропреновых клеїв. Спеціальний клей з поліпшеними термостійкістю і міцністю, для склеювання не всмоктуючих і погано всмоктуючих поверхонь.
Був розроблений і призначений для ремонту будь-яких гумових човнів, виробів з гуми (автомобільні та велосипедні камери, плащі, намети з прогумованої тканини тощо), а також для склеювання шкіри, пластику, дерева, шпону, полімерно-синтетичних матеріалів (крім поліетиленів), скла, кераміки, порцеляни.
Властивості:
- універсальний
- стійкий до впливу солоної води
- надміцний
- швидкосхоплюючий
- високої термостійкості
- середньої еластичності
- для слабковбираючих матеріалів з поверхнями будь гладкості
Спосіб застосування:
На зачищену і знежирену поверхню нанести рівний шар клею, просушити до повного зникнення липкості і сильно притиснути. Для сильновбираючих поверхонь або для відповідального кріплення рекомендується нанести другий шар клею через 15 хвилин після першого, також просушити і сильно притиснути. Вирішальне значення має сила притиснення. Склеєним виробом можна користуватися через 1 годину. Кінцева міцність досягається через 24 години.
Зберігати і транспортувати при температурі від -5°C до +40°C.
Гарантійний строк зберігання: 18 міс.
Об'єм: 40 мл
Упаковка: 100 шт. в картонному ящику.
Нехай в вашому житті все клеїться!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Хімік-Плюс |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 21,50 ₴
- Мінімальне замовлення: 100 шт.
